1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #4820

Тема:
SSD - бенчмарци, сетап, искуства, предлози и прашања (генерална дискусија)
 1. 23 Јануари 2020

  Astro

  Guru, Машко
  Мислења:
  6,423
  Допаѓања:
  8,901
  Поени од трофеи:
  2,207
 2. 10 Јануари 2020

  zirkach

  Gaining Experience, Машко, од Struga
  Мислења:
  185
  Допаѓања:
  145
  Поени од трофеи:
  140
 3. 8 Јануари 2020

  borcep

  Practice makes perfect, Машко, 39, од Скопје
  Мислења:
  865
  Допаѓања:
  1,427
  Поени од трофеи:
  280
 4. 8 Јануари 2020

  Tajson

  On your way to fame, Машко, 44
  Мислења:
  617
  Допаѓања:
  800
  Поени од трофеи:
  195