• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #25

Сите (3) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (3)

  1. Ми се допаѓа

   BEST

   Gaining Experience
   • Мислења
    314
   • Реакции
    278
   • Поени од трофеи
    305
  2. Ми се допаѓа

   DeepImpact

   Gaining Experience
   • Мислења
    219
   • Реакции
    73
   • Поени од трофеи
    60
  3. Ми се допаѓа

   goranzoran

   Unstoppable Од скопје
   • Мислења
    3,318
   • Реакции
    2,780
   • Поени од трофеи
    1,717
 • Вчитување…
На врв Дно