1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #9

Тема:
Толку ли е добар тачпадот на МакБук?
 1. 3 Јануари 2020

  Скоти

  On your way to fame, Машко, 28
  Мислења:
  292
  Допаѓања:
  636
  Поени од трофеи:
  205
 2. 3 Јануари 2020

  farkizz

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  42
  Допаѓања:
  65
  Поени од трофеи:
  50
 3. 3 Јануари 2020

  ARMac

  Орган, Машко, 38, од Скопје
  Мислења:
  6,350
  Допаѓања:
  7,321
  Поени од трофеи:
  2,207
 4. 3 Јануари 2020

  gOJDO

  Мислења:
  9,596
  Допаѓања:
  13,842
  Поени од трофеи:
  2,317