1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #2

Тема:
Толку ли е добар тачпадот на МакБук?
 1. 4 Јануари 2020

  DonFrozex

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  938
  Допаѓања:
  1,130
  Поени од трофеи:
  270
 2. 3 Јануари 2020

  loris

  Gaining Experience, Машко, од Велес - Скопје
  Мислења:
  625
  Допаѓања:
  54
  Поени од трофеи:
  432
 3. 3 Јануари 2020

  Psycore

  Gaining Experience, од Скопје
  Мислења:
  497
  Допаѓања:
  449
  Поени од трофеи:
  195
 4. 3 Јануари 2020

  Oktar

  Epic, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  3,522
  Допаѓања:
  10,509
  Поени од трофеи:
  1,707