1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #5086

Тема:
Apple паметни телефони - генерална дискусија
 1. 4 Јануари 2020

  Pane-G

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  1,319
  Допаѓања:
  719
  Поени од трофеи:
  355
 2. 4 Јануари 2020

  Bravo

  Gaining Experience, Машко, 33
  Мислења:
  210
  Допаѓања:
  319
  Поени од трофеи:
  130
 3. 3 Јануари 2020

  Скоти

  On your way to fame, Машко, 28
  Мислења:
  335
  Допаѓања:
  701
  Поени од трофеи:
  205
 4. 3 Јануари 2020

  toshex

  Unbeatable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  4,456
  Допаѓања:
  4,762
  Поени од трофеи:
  1,702