• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #12

Сите (4) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (4)

  1. Ми се допаѓа

   krema

   Professor
   • Мислења
    12,418
   • Реакции
    11,710
   • Поени од трофеи
    2,317
  2. Ми се допаѓа

   BEST

   Gaining Experience
   • Мислења
    314
   • Реакции
    278
   • Поени од трофеи
    305
  3. Ми се допаѓа

   farkizz

   Gaining Experience
   • Мислења
    53
   • Реакции
    98
   • Поени од трофеи
    100
  4. Ми се допаѓа

   Oktar

   Epic 36 Од Skopje
   • Мислења
    4,161
   • Реакции
    12,725
   • Поени од трофеи
    1,707
 • Вчитување…
На врв Дно