• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #5

Сите (5) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (5)

  1. Ми се допаѓа

   Speedster

   Gaining Experience
   • Мислења
    429
   • Реакции
    434
   • Поени од трофеи
    205
  2. Ми се допаѓа

   toshex

   Unbeatable Од Мелмак
   • Мислења
    5,271
   • Реакции
    5,785
   • Поени од трофеи
    2,202
  3. Ми се допаѓа

   Zippo

   On your way to fame
   • Мислења
    903
   • Реакции
    746
   • Поени од трофеи
    255
  4. Ми се допаѓа

   farkizz

   Gaining Experience
   • Мислења
    53
   • Реакции
    98
   • Поени од трофеи
    100
  5. Ми се допаѓа

   Tajson

   On your way to fame 46
   • Мислења
    653
   • Реакции
    862
   • Поени од трофеи
    255
 • Вчитување…
На врв Дно