• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #4

Сите (12) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (12)

  1. Ми се допаѓа

   The GameMAster94

   Intern 27 Од Skopje
   • Мислења
    10
   • Реакции
    7
   • Поени од трофеи
    10
  2. Ми се допаѓа

   Draynor

   Gaining Experience 22
   • Мислења
    50
   • Реакции
    58
   • Поени од трофеи
    100
  3. Ми се допаѓа

   Rukfash

   Баниран/a Од Неврленд
   • Мислења
    1,498
   • Реакции
    1,122
   • Поени од трофеи
    442
  4. Ми се допаѓа

   StalkeR

   Unbeatable
   • Мислења
    4,422
   • Реакции
    4,573
   • Поени од трофеи
    1,817
  5. Ми се допаѓа

   Banjifiko

   Unbeatable 49 Од Skopje
   • Мислења
    3,273
   • Реакции
    4,509
   • Поени од трофеи
    1,812
  6. Ми се допаѓа

   TouchIT

   On your way to fame Од Bitola
   • Мислења
    670
   • Реакции
    575
   • Поени од трофеи
    205
  7. Ми се допаѓа

   Arabian

   Gaining Experience
   • Мислења
    688
   • Реакции
    432
   • Поени од трофеи
    265
  8. Ми се допаѓа

   Tajson

   On your way to fame 46
   • Мислења
    653
   • Реакции
    862
   • Поени од трофеи
    255
  9. Ми се допаѓа

   architect

   Unstoppable Од Скопје
   • Мислења
    2,096
   • Реакции
    2,651
   • Поени од трофеи
    1,802
  10. Ми се допаѓа

   zipi123

   On your way to fame 22
   • Мислења
    546
   • Реакции
    513
   • Поени од трофеи
    255
  11. Ми се допаѓа

   mkgunner

   Gaining Experience Од Кичево
   • Мислења
    357
   • Реакции
    311
   • Поени од трофеи
    315
 • Вчитување…
На врв Дно