• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #2

Сите (5) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (5)

  1. Ми се допаѓа

   Astro

   Epic
   • Мислења
    7,770
   • Реакции
    11,075
   • Поени од трофеи
    2,207
  2. Ми се допаѓа

   farkizz

   Gaining Experience
   • Мислења
    53
   • Реакции
    98
   • Поени од трофеи
    100
  3. Ми се допаѓа

   Fredy

   Unstoppable Од Skopje
   • Мислења
    1,007
   • Реакции
    2,496
   • Поени од трофеи
    1,380
  4. Ми се допаѓа

   Boldozer

   On your way to fame Од Скопје
   • Мислења
    1,168
   • Реакции
    574
   • Поени од трофеи
    365
  5. Ми се допаѓа

   -={K-O-R-U-N}=-

   Practice makes perfect 34 Од Скопје
   • Мислења
    1,769
   • Реакции
    1,779
   • Поени од трофеи
    502
 • Вчитување…
На врв Дно