• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #1

Сите (14) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (14)

  1. Ми се допаѓа

   DennyMK

   On your way to fame Од тaму
   • Мислења
    643
   • Реакции
    996
   • Поени од трофеи
    365
  2. Ми се допаѓа

   prichina

   Unbeatable 38 Од Скопје
   • Мислења
    7,860
   • Реакции
    5,055
   • Поени од трофеи
    2,312
  3. Ми се допаѓа

   Astro

   Epic
   • Мислења
    7,777
   • Реакции
    11,084
   • Поени од трофеи
    2,207
  4. Ми се допаѓа

   Garfield'

   Баниран/a 23 Од Blisku Berovo
   • Мислења
    299
   • Реакции
    75
   • Поени од трофеи
    75
  5. Ми се допаѓа

   Speedster

   Gaining Experience
   • Мислења
    429
   • Реакции
    434
   • Поени од трофеи
    205
  6. Ми се допаѓа

   Pane24

   Unbeatable Од Ethermine
   • Мислења
    5,080
   • Реакции
    4,477
   • Поени од трофеи
    2,217
  7. Ми се допаѓа

   StalkeR

   Unbeatable
   • Мислења
    4,433
   • Реакции
    4,589
   • Поени од трофеи
    1,817
  8. Ми се допаѓа

   gremlin

   Unstoppable Од Скопје
   • Мислења
    2,755
   • Реакции
    2,289
   • Поени од трофеи
    1,812
  9. Ми се допаѓа

   skopje_mkd

   Gaining Experience
   • Мислења
    371
   • Реакции
    169
   • Поени од трофеи
    205
  10. Ми се допаѓа

   Taurus

   Модератор 40
   • Мислења
    2,441
   • Реакции
    1,217
   • Поени од трофеи
    837
  11. Ми се допаѓа

   shifty

   Модератор
   • Мислења
    1,036
   • Реакции
    1,348
   • Поени од трофеи
    642
  12. Ми се допаѓа

   farkizz

   Gaining Experience
   • Мислења
    53
   • Реакции
    98
   • Поени од трофеи
    100
  13. Ми се допаѓа

   Tajson

   On your way to fame 46
   • Мислења
    653
   • Реакции
    862
   • Поени од трофеи
    255
  14. Ми се допаѓа

   mkgunner

   Gaining Experience Од Кичево
   • Мислења
    357
   • Реакции
    311
   • Поени од трофеи
    315
 • Вчитување…
На врв Дно