1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #821

Тема:
Ретро хардвер
 1. 24 Декември 2019

  zirkach

  Gaining Experience, Машко, од Struga
  Мислења:
  182
  Допаѓања:
  143
  Поени од трофеи:
  140
 2. 23 Декември 2019

  toshex

  Unbeatable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  4,309
  Допаѓања:
  4,525
  Поени од трофеи:
  1,702
 3. 23 Декември 2019

  krema

  Professor, Машко
  Мислења:
  10,014
  Допаѓања:
  9,650
  Поени од трофеи:
  2,317
 4. 23 Декември 2019

  b.a

  Gaining Experience
  Мислења:
  142
  Допаѓања:
  413
  Поени од трофеи:
  180