1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #820

Тема:
Ретро хардвер
 1. 15 Јануари 2020

  Costigan_Jr

  Unstoppable , 30, од Битола
  Мислења:
  2,832
  Допаѓања:
  3,948
  Поени од трофеи:
  1,717
 2. 24 Декември 2019

  zirkach

  Gaining Experience, Машко, од Struga
  Мислења:
  182
  Допаѓања:
  143
  Поени од трофеи:
  140
 3. 23 Декември 2019

  toshex

  Unbeatable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  4,307
  Допаѓања:
  4,523
  Поени од трофеи:
  1,702
 4. 23 Декември 2019

  Lazarko

  Practice makes perfect, Машко, 43
  Мислења:
  315
  Допаѓања:
  1,029
  Поени од трофеи:
  155
 5. 23 Декември 2019

  krema

  Professor, Машко
  Мислења:
  10,012
  Допаѓања:
  9,650
  Поени од трофеи:
  2,317
 6. 23 Декември 2019

  JunkieMKD

  Retro King, Машко, од Ке Пенине
  Мислења:
  2,330
  Допаѓања:
  979
  Поени од трофеи:
  842