1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #849

Тема:
Дали новите смартфони се штетни за здравјето?
 1. 21 Декември 2019

  yasho

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  427
  Допаѓања:
  504
  Поени од трофеи:
  205
 2. 20 Декември 2019

  Taurus

  Модератор, Машко, 38
  Мислења:
  2,334
  Допаѓања:
  987
  Поени од трофеи:
  837
 3. 20 Декември 2019

  Oktar

  Epic, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  3,445
  Допаѓања:
  10,309
  Поени од трофеи:
  1,707
 4. 20 Декември 2019

  bicikle

  On your way to fame
  Мислења:
  1,803
  Допаѓања:
  862
  Поени од трофеи:
  442
 5. 20 Декември 2019

  farkizz

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  41
  Допаѓања:
  59
  Поени од трофеи:
  50