1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #109

Тема:
Зоте Брос
 1. 20 Декември 2019

  Speedster

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  400
  Допаѓања:
  408
  Поени од трофеи:
  155
 2. 20 Декември 2019

  STEFF

  Unstoppable , од Скопје
  Мислења:
  1,386
  Допаѓања:
  2,157
  Поени од трофеи:
  1,707
 3. 20 Декември 2019

  Трајче Дрварчето

  Practice makes perfect, Машко, од Area 51
  Мислења:
  838
  Допаѓања:
  1,778
  Поени од трофеи:
  255
 4. 20 Декември 2019

  olikomerc

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  4,603
  Допаѓања:
  3,537
  Поени од трофеи:
  1,817
 5. 20 Декември 2019

  TATA_MATA

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  1,724
  Допаѓања:
  2,043
  Поени од трофеи:
  1,492
 6. 20 Декември 2019

  borcep

  Practice makes perfect, Машко, 40, од Скопје
  Мислења:
  891
  Допаѓања:
  1,437
  Поени од трофеи:
  280
 7. 20 Декември 2019

  farkizz

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  42
  Допаѓања:
  65
  Поени од трофеи:
  50