1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #24

Тема:
Како значајно да го подобрите приказот на вашиот монитор (Nvidia)
 1. 25 Декември 2019

  shifty

  Модератор
  Мислења:
  1,012
  Допаѓања:
  1,325
  Поени од трофеи:
  642
 2. 19 Декември 2019

  Avid

  Guru, од Скопје
  Мислења:
  4,181
  Допаѓања:
  6,228
  Поени од трофеи:
  1,802
 3. 19 Декември 2019

  olikomerc

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  4,581
  Допаѓања:
  3,519
  Поени од трофеи:
  1,817
 4. 19 Декември 2019

  Pane-G

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  1,291
  Допаѓања:
  702
  Поени од трофеи:
  355
 5. 19 Декември 2019

  AleksandarCaki

  Practice makes perfect, Машко, 27, од Скопје
  Мислења:
  598
  Допаѓања:
  1,430
  Поени од трофеи:
  215