1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #20

Тема:
Како значајно да го подобрите приказот на вашиот монитор (Nvidia)
 1. 25 Декември 2019

  MasteR_#0

  Unstoppable , Машко, 24
  Мислења:
  2,707
  Допаѓања:
  2,313
  Поени од трофеи:
  1,702
 2. 19 Декември 2019

  CBB_6

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  132
  Допаѓања:
  487
  Поени од трофеи:
  130
 3. 18 Декември 2019

  psyside

  Rising Star
  Мислења:
  25,995
  Допаѓања:
  26,699
  Поени од трофеи:
  2,342
 4. 18 Декември 2019

  olikomerc

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  4,577
  Допаѓања:
  3,514
  Поени од трофеи:
  1,817
 5. 18 Декември 2019

  Маша

  Gaining Experience, Женско
  Мислења:
  218
  Допаѓања:
  462
  Поени од трофеи:
  305
 6. 18 Декември 2019

  Astraion

  Unstoppable , Машко, 39, од Струмица
  Мислења:
  1,638
  Допаѓања:
  2,484
  Поени од трофеи:
  1,492
 7. 18 Декември 2019

  Necromancer

  Unstoppable , Машко, од Барокно Скопје
  Мислења:
  3,208
  Допаѓања:
  3,567
  Поени од трофеи:
  1,717