1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #66

Тема:
Најдобри телефони за 2019
 1. 17 Декември 2019

  Speedster

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  393
  Допаѓања:
  414
  Поени од трофеи:
  155
 2. 17 Декември 2019

  Маша

  On your way to fame, Женско
  Мислења:
  236
  Допаѓања:
  511
  Поени од трофеи:
  305
 3. 17 Декември 2019

  Sharlovski

  Unstoppable , Машко, 35, од Ресен
  Мислења:
  1,095
  Допаѓања:
  2,455
  Поени од трофеи:
  1,345
 4. 17 Декември 2019

  fuzzjaw

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,194
  Допаѓања:
  1,839
  Поени од трофеи:
  355