1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #3322

Тема:
Intel vs AMD
 1. 16 Декември 2019

  toplel

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  566
  Допаѓања:
  605
  Поени од трофеи:
  205
 2. 16 Декември 2019

  TATA_MATA

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,597
  Допаѓања:
  1,829
  Поени од трофеи:
  492
 3. 16 Декември 2019

  Tenny

  Intern, Машко
  Мислења:
  47
  Допаѓања:
  13
  Поени од трофеи:
  40
 4. 16 Декември 2019

  esquimaux

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  576
  Допаѓања:
  970
  Поени од трофеи:
  205
 5. 16 Декември 2019

  Pane-G

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  1,286
  Допаѓања:
  700
  Поени од трофеи:
  355