1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #43

Тема:
Најдобри телефони за 2019
 1. 16 Декември 2019

  fuzzjaw

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,158
  Допаѓања:
  1,780
  Поени од трофеи:
  355
 2. 15 Декември 2019

  Jovan2389

  On your way to fame, Машко, од Штип
  Мислења:
  692
  Допаѓања:
  674
  Поени од трофеи:
  255
 3. 15 Декември 2019

  acekorg

  Intern
  Мислења:
  33
  Допаѓања:
  41
  Поени од трофеи:
  80
 4. 15 Декември 2019

  psyside

  Rising Star
  Мислења:
  26,012
  Допаѓања:
  26,722
  Поени од трофеи:
  2,342