1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #819

Тема:
Ретро хардвер
 1. 23 Декември 2019

  gocetan

  Gaining Experience, Машко, од Skopje
  Мислења:
  179
  Допаѓања:
  173
  Поени од трофеи:
  165
 2. 21 Декември 2019

  psyside

  Rising Star
  Мислења:
  26,012
  Допаѓања:
  26,723
  Поени од трофеи:
  2,342
 3. 18 Декември 2019

  zirkach

  Gaining Experience, Машко, од Struga
  Мислења:
  182
  Допаѓања:
  143
  Поени од трофеи:
  140
 4. 15 Декември 2019

  VerGer

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  651
  Допаѓања:
  605
  Поени од трофеи:
  205
 5. 15 Декември 2019

  Lazarko

  Practice makes perfect, Машко, 43
  Мислења:
  315
  Допаѓања:
  1,029
  Поени од трофеи:
  155
 6. 15 Декември 2019

  gremlin

  Practice makes perfect, Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,270
  Допаѓања:
  1,718
  Поени од трофеи:
  812
 7. 15 Декември 2019

  toshex

  Unbeatable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  4,307
  Допаѓања:
  4,523
  Поени од трофеи:
  1,702
 8. 15 Декември 2019

  krema

  Professor, Машко
  Мислења:
  10,012
  Допаѓања:
  9,650
  Поени од трофеи:
  2,317
 9. 15 Декември 2019

  b.a

  Gaining Experience
  Мислења:
  140
  Допаѓања:
  408
  Поени од трофеи:
  180
 10. 15 Декември 2019

  itstheigyg

  Gaining Experience, Машко, 117
  Мислења:
  341
  Допаѓања:
  290
  Поени од трофеи:
  155