1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #299

Тема:
Фискалните и гаранциите
 1. 15 Декември 2019

  artweb

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,245
  Допаѓања:
  572
  Поени од трофеи:
  365
 2. 15 Декември 2019

  DonFrozex

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  916
  Допаѓања:
  1,107
  Поени од трофеи:
  270
 3. 15 Декември 2019

  flashgordon007

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  604
  Допаѓања:
  618
  Поени од трофеи:
  255
 4. 15 Декември 2019

  Ceco

  Gaining Experience
  Мислења:
  614
  Допаѓања:
  168
  Поени од трофеи:
  362
 5. 15 Декември 2019

  Uber-

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  147
  Допаѓања:
  133
  Поени од трофеи:
  90
 6. 15 Декември 2019

  goce03

  Practice makes perfect, Машко, 40, од Skopje
  Мислења:
  903
  Допаѓања:
  1,550
  Поени од трофеи:
  265
 7. 15 Декември 2019

  Viziano

  Intern, Машко, 24
  Мислења:
  24
  Допаѓања:
  19
  Поени од трофеи:
  70