1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #295

Тема:
Фискалните и гаранциите
 1. 16 Декември 2019

  Speedster

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  395
  Допаѓања:
  414
  Поени од трофеи:
  155
 2. 16 Декември 2019

  Dinamit

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  370
  Допаѓања:
  403
  Поени од трофеи:
  280
 3. 16 Декември 2019

  DelphiUser

  Practice makes perfect, Машко, од Drachevo
  Мислења:
  1,145
  Допаѓања:
  1,145
  Поени од трофеи:
  355
 4. 15 Декември 2019

  Luxell

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  236
  Допаѓања:
  53
  Поени од трофеи:
  110
 5. 15 Декември 2019

  causevd

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  420
  Допаѓања:
  350
  Поени од трофеи:
  205
 6. 15 Декември 2019

  farkizz

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  42
  Допаѓања:
  65
  Поени од трофеи:
  50