1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #5298

Тема:
Што последно сте надградиле на вашиот компјутер (компонети за компјутер ONLY!) - ЧИТАЈ 1 ПОСТ!
 1. 30 Декември 2019

  Draynor

  Gaining Experience, Машко, 21
  Мислења:
  50
  Допаѓања:
  58
  Поени од трофеи:
  50
 2. 15 Декември 2019

  steelseries

  On your way to fame, Машко, од Skopje
  Мислења:
  847
  Допаѓања:
  532
  Поени од трофеи:
  215
 3. 15 Декември 2019

  Rukfash

  Gaining Experience, Машко, од Неврленд
  Мислења:
  596
  Допаѓања:
  365
  Поени од трофеи:
  205
 4. 15 Декември 2019

  olikomerc

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  4,603
  Допаѓања:
  3,537
  Поени од трофеи:
  1,817
 5. 15 Декември 2019

  Mao

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  1,146
  Допаѓања:
  700
  Поени од трофеи:
  627