1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #1

Тема:
Продадено Dell Inspiron 15 5584: i5 8265u, 16GB DDR4, 256GB NVMe, 15.6" Full HD
 1. 20 Декември 2019

  architect

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,949
  Допаѓања:
  2,332
  Поени од трофеи:
  1,602
 2. 20 Декември 2019

  zlate_mkd

  Intern, Машко, 30
  Мислења:
  18
  Допаѓања:
  9
  Поени од трофеи:
  10
 3. 14 Декември 2019

  Ace Lud

  Practice makes perfect, Машко, од Skopje
  Мислења:
  1,114
  Допаѓања:
  1,936
  Поени од трофеи:
  375
 4. 14 Декември 2019

  gocetan

  Gaining Experience, Машко, од Skopje
  Мислења:
  179
  Допаѓања:
  173
  Поени од трофеи:
  165
 5. 14 Декември 2019

  GGTT1

  Gaining Experience, Машко, 40, од Битола
  Мислења:
  403
  Допаѓања:
  311
  Поени од трофеи:
  155