1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #3778

Тема:
Aliexpress
 1. 23 Декември 2019

  RoninMK

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  123
  Допаѓања:
  117
  Поени од трофеи:
  90
 2. 16 Декември 2019

  Necromancer

  Unstoppable , Машко, од Барокно Скопје
  Мислења:
  3,208
  Допаѓања:
  3,567
  Поени од трофеи:
  1,717
 3. 16 Декември 2019

  farkizz

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  41
  Допаѓања:
  59
  Поени од трофеи:
  50
 4. 16 Декември 2019

  borcep

  Practice makes perfect, Машко, 39, од Скопје
  Мислења:
  839
  Допаѓања:
  1,388
  Поени од трофеи:
  280
 5. 13 Декември 2019

  despotovikj

  On your way to fame, Машко, 25
  Мислења:
  1,039
  Допаѓања:
  504
  Поени од трофеи:
  355
 6. 13 Декември 2019

  ARMac

  Орган, Машко, 37, од Скопје
  Мислења:
  6,198
  Допаѓања:
  7,116
  Поени од трофеи:
  2,207