1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #12

Тема:
Kolku fps ke imam na ovoj pc??
 1. 14 Декември 2019

  Pane-G

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  1,304
  Допаѓања:
  711
  Поени од трофеи:
  355
 2. 13 Декември 2019

  gOJDO

  Мислења:
  9,605
  Допаѓања:
  13,857
  Поени од трофеи:
  2,317
 3. 13 Декември 2019

  1s3ct0wN

  Gaining Experience, 100
  Мислења:
  170
  Допаѓања:
  105
  Поени од трофеи:
  140
 4. 13 Декември 2019

  damil

  On your way to fame, Машко, 40
  Мислења:
  734
  Допаѓања:
  732
  Поени од трофеи:
  265
 5. 13 Декември 2019

  Tajson

  On your way to fame, Машко, 44
  Мислења:
  616
  Допаѓања:
  799
  Поени од трофеи:
  195