1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #9

Тема:
Kolku fps ke imam na ovoj pc??
 1. 14 Декември 2019

  Pane-G

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  1,285
  Допаѓања:
  699
  Поени од трофеи:
  355
 2. 14 Декември 2019

  Rukfash

  Gaining Experience, Машко, од Неврленд
  Мислења:
  527
  Допаѓања:
  313
  Поени од трофеи:
  205
 3. 13 Декември 2019

  gOJDO

  Мислења:
  9,394
  Допаѓања:
  13,460
  Поени од трофеи:
  2,317
 4. 13 Декември 2019

  Nomad

  Intern, од Скопје
  Мислења:
  10
  Допаѓања:
  6
  Поени од трофеи:
  20
 5. 13 Декември 2019

  1s3ct0wN

  Gaining Experience, 100
  Мислења:
  147
  Допаѓања:
  87
  Поени од трофеи:
  110
 6. 13 Декември 2019

  damil

  On your way to fame, Машко, 40
  Мислења:
  695
  Допаѓања:
  684
  Поени од трофеи:
  265