1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #811

Тема:
Ретро хардвер
 1. 13 Декември 2019

  borcep

  Practice makes perfect, Машко, 39, од Скопје
  Мислења:
  839
  Допаѓања:
  1,388
  Поени од трофеи:
  280
 2. 13 Декември 2019

  toshex

  Unbeatable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  4,307
  Допаѓања:
  4,523
  Поени од трофеи:
  1,702
 3. 13 Декември 2019

  Chaeld10_8

  On your way to fame
  Мислења:
  900
  Допаѓања:
  714
  Поени од трофеи:
  255
 4. 13 Декември 2019

  b.a

  Gaining Experience
  Мислења:
  140
  Допаѓања:
  408
  Поени од трофеи:
  180