1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #5

Тема:
Kolku fps ke imam na ovoj pc??
 1. 14 Декември 2019

  Gaston

  Unstoppable
  Мислења:
  1,391
  Допаѓања:
  2,484
  Поени од трофеи:
  1,502
 2. 14 Декември 2019

  kirems

  Intern, Машко, 30
  Мислења:
  63
  Допаѓања:
  37
  Поени од трофеи:
  30
 3. 14 Декември 2019

  stefan_off

  Gaining Experience, од MKD
  Мислења:
  346
  Допаѓања:
  286
  Поени од трофеи:
  305
 4. 13 Декември 2019

  GGTT1

  Gaining Experience, Машко, 40, од Битола
  Мислења:
  382
  Допаѓања:
  294
  Поени од трофеи:
  155
 5. 13 Декември 2019

  NiceNaumoski

  Intern, Машко, 29
  Мислења:
  74
  Допаѓања:
  26
  Поени од трофеи:
  80
 6. 13 Декември 2019

  Jovan2389

  On your way to fame, Машко, од Штип
  Мислења:
  692
  Допаѓања:
  674
  Поени од трофеи:
  255