1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #3

Тема:
Kolku fps ke imam na ovoj pc??
 1. 14 Декември 2019

  Gaston

  Unstoppable
  Мислења:
  1,391
  Допаѓања:
  2,484
  Поени од трофеи:
  1,502
 2. 13 Декември 2019

  Nomad

  Intern, од Скопје
  Мислења:
  10
  Допаѓања:
  6
  Поени од трофеи:
  20
 3. 13 Декември 2019

  Arkturus

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  273
  Допаѓања:
  221
  Поени од трофеи:
  205
 4. 13 Декември 2019

  gOJDO

  Мислења:
  9,412
  Допаѓања:
  13,507
  Поени од трофеи:
  2,317