1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #3035

Тема:
Која игра ја плешаш во моментов?
 1. 19 Декември 2019

  Psychobilly

  Баниран/a
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
 2. 19 Декември 2019

  Astro

  Guru, Машко
  Мислења:
  6,254
  Допаѓања:
  8,652
  Поени од трофеи:
  2,207
 3. 17 Декември 2019

  PandaBomber

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  371
  Допаѓања:
  480
  Поени од трофеи:
  205
 4. 13 Декември 2019

  Avid

  Guru, од Скопје
  Мислења:
  4,162
  Допаѓања:
  6,197
  Поени од трофеи:
  1,802
 5. 13 Декември 2019

  steelseries

  On your way to fame, Машко, од Skopje
  Мислења:
  845
  Допаѓања:
  538
  Поени од трофеи:
  215