1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #27

Тема:
Најдобри телефони за 2019
 1. 27 Декември 2019

  Gumirano

  Intern, Машко, 29
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  40
  Поени од трофеи:
  30
 2. 12 Декември 2019

  Скоти

  On your way to fame, Машко, 28
  Мислења:
  269
  Допаѓања:
  542
  Поени од трофеи:
  205
 3. 12 Декември 2019

  fuzzjaw

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,158
  Допаѓања:
  1,781
  Поени од трофеи:
  355
 4. 12 Декември 2019

  psyside

  Rising Star
  Мислења:
  26,012
  Допаѓања:
  26,723
  Поени од трофеи:
  2,342
 5. 12 Декември 2019

  bLaCk AnArChY

  Gaining Experience, Машко, 32
  Мислења:
  96
  Допаѓања:
  186
  Поени од трофеи:
  90