1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #5293

Тема:
Што последно сте надградиле на вашиот компјутер (компонети за компјутер ONLY!) - ЧИТАЈ 1 ПОСТ!
 1. 14 Јануари 2020

  palacinka55

  Intern, Машко, 31
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  15
 2. 30 Декември 2019

  Draynor

  Gaining Experience, Машко, 21
  Мислења:
  50
  Допаѓања:
  58
  Поени од трофеи:
  50
 3. 25 Декември 2019

  igor_igor

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,094
  Допаѓања:
  3,234
  Поени од трофеи:
  1,717
 4. 15 Декември 2019

  Pane-G

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  1,321
  Допаѓања:
  723
  Поени од трофеи:
  355
 5. 12 Декември 2019

  CBB_6

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  148
  Допаѓања:
  524
  Поени од трофеи:
  130
 6. 12 Декември 2019

  JunkieMKD

  Retro King, Машко, од Ке Пенине
  Мислења:
  2,343
  Допаѓања:
  1,074
  Поени од трофеи:
  842
 7. 12 Декември 2019

  ARMac

  Орган, Машко, 38, од Скопје
  Мислења:
  6,459
  Допаѓања:
  7,445
  Поени од трофеи:
  2,207
 8. 12 Декември 2019

  krema

  Professor, Машко
  Мислења:
  10,714
  Допаѓања:
  10,279
  Поени од трофеи:
  2,317
 9. 12 Декември 2019

  architect

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,961
  Допаѓања:
  2,342
  Поени од трофеи:
  1,602
 10. 12 Декември 2019

  Tozo8

  Gaining Experience, Машко, 27
  Мислења:
  42
  Допаѓања:
  94
  Поени од трофеи:
  50
 11. 12 Декември 2019

  MasteR_#0

  Unstoppable , Машко, 24
  Мислења:
  2,724
  Допаѓања:
  2,355
  Поени од трофеи:
  1,702
 12. 12 Декември 2019

  TheMarshal

  On your way to fame, Машко, 30
  Мислења:
  648
  Допаѓања:
  994
  Поени од трофеи:
  215
 13. 12 Декември 2019

  incontempt

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  214
  Допаѓања:
  204
  Поени од трофеи:
  130
 14. 12 Декември 2019

  gokica

  Модератор
  Мислења:
  8,550
  Допаѓања:
  10,639
  Поени од трофеи:
  2,342
 15. 12 Декември 2019

  Tenny

  Intern, Машко
  Мислења:
  60
  Допаѓања:
  19
  Поени од трофеи:
  40
 16. 12 Декември 2019

  borcep

  Practice makes perfect, Машко, 40, од Скопје
  Мислења:
  891
  Допаѓања:
  1,438
  Поени од трофеи:
  280