1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #5292

Тема:
Што последно сте надградиле на вашиот компјутер (компонети за компјутер ONLY!) - ЧИТАЈ 1 ПОСТ!
 1. 14 Јануари 2020

  palacinka55

  Intern, Машко, 31
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  15
 2. 25 Декември 2019

  igor_igor

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,098
  Допаѓања:
  3,240
  Поени од трофеи:
  1,717
 3. 12 Декември 2019

  CBB_6

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  150
  Допаѓања:
  526
  Поени од трофеи:
  130
 4. 12 Декември 2019

  MasteR_#0

  Unstoppable , Машко, 24
  Мислења:
  2,724
  Допаѓања:
  2,355
  Поени од трофеи:
  1,702
 5. 12 Декември 2019

  ARMac

  Орган, Машко, 38, од Скопје
  Мислења:
  6,463
  Допаѓања:
  7,452
  Поени од трофеи:
  2,207
 6. 12 Декември 2019

  TheMarshal

  Practice makes perfect, Машко, 30
  Мислења:
  661
  Допаѓања:
  1,025
  Поени од трофеи:
  215
 7. 12 Декември 2019

  Tenny

  Intern, Машко
  Мислења:
  60
  Допаѓања:
  19
  Поени од трофеи:
  40