1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #5291

Тема:
Што последно сте надградиле на вашиот компјутер (компонети за компјутер ONLY!) - ЧИТАЈ 1 ПОСТ!
 1. 30 Декември 2019

  Draynor

  Gaining Experience, Машко, 21
  Мислења:
  50
  Допаѓања:
  58
  Поени од трофеи:
  50
 2. 30 Декември 2019

  Викса

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  519
  Допаѓања:
  646
  Поени од трофеи:
  392
 3. 12 Декември 2019

  Tomislav96

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  820
  Допаѓања:
  934
  Поени од трофеи:
  265
 4. 12 Декември 2019

  null_ptr

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  586
  Допаѓања:
  550
  Поени од трофеи:
  255
 5. 12 Декември 2019

  steelseries

  On your way to fame, Машко, од Skopje
  Мислења:
  847
  Допаѓања:
  532
  Поени од трофеи:
  215
 6. 12 Декември 2019

  xxxMoRLoGxxx

  Intern, Машко
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  8
  Поени од трофеи:
  20
 7. 11 Декември 2019

  mihovkris

  On your way to fame, од Неготино
  Мислења:
  1,307
  Допаѓања:
  953
  Поени од трофеи:
  305