1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #5287

Тема:
Што последно сте надградиле на вашиот компјутер (компонети за компјутер ONLY!) - ЧИТАЈ 1 ПОСТ!
 1. 30 Декември 2019

  Draynor

  Gaining Experience, Машко, 21
  Мислења:
  50
  Допаѓања:
  58
  Поени од трофеи:
  50
 2. 15 Декември 2019

  StefAngel

  Practice makes perfect, Машко, 31
  Мислења:
  1,784
  Допаѓања:
  1,159
  Поени од трофеи:
  442
 3. 12 Декември 2019

  Molec

  Unstoppable , Машко, од Шифоњер
  Мислења:
  1,360
  Допаѓања:
  2,171
  Поени од трофеи:
  1,502
 4. 12 Декември 2019

  Ace Lud

  Practice makes perfect, Машко, од Skopje
  Мислења:
  1,117
  Допаѓања:
  1,965
  Поени од трофеи:
  375
 5. 12 Декември 2019

  shifty

  Модератор
  Мислења:
  1,025
  Допаѓања:
  1,350
  Поени од трофеи:
  642
 6. 11 Декември 2019

  Costigan_Jr

  Unstoppable
  Мислења:
  2,838
  Допаѓања:
  3,950
  Поени од трофеи:
  1,717
 7. 11 Декември 2019

  windows8

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  767
  Допаѓања:
  991
  Поени од трофеи:
  265
 8. 11 Декември 2019

  gremlin

  Practice makes perfect, Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,400
  Допаѓања:
  1,856
  Поени од трофеи:
  812
 9. 11 Декември 2019

  farkizz

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  42
  Допаѓања:
  65
  Поени од трофеи:
  50
 10. 11 Декември 2019

  borcep

  Practice makes perfect, Машко, 40, од Скопје
  Мислења:
  888
  Допаѓања:
  1,435
  Поени од трофеи:
  280
 11. 11 Декември 2019

  Karamba

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  155
  Допаѓања:
  136
  Поени од трофеи:
  150
 12. 11 Декември 2019

  Sukhoi

  Practice makes perfect, Машко, од Куманово
  Мислења:
  1,729
  Допаѓања:
  1,194
  Поени од трофеи:
  492
 13. 11 Декември 2019

  Pane-G

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  1,319
  Допаѓања:
  719
  Поени од трофеи:
  355
 14. 11 Декември 2019

  MasteR_#0

  Unstoppable , Машко, 24
  Мислења:
  2,724
  Допаѓања:
  2,355
  Поени од трофеи:
  1,702
 15. 11 Декември 2019

  CBB_6

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  146
  Допаѓања:
  520
  Поени од трофеи:
  130
 16. 11 Декември 2019

  Banjifiko

  Unbeatable , 48, од Skopje
  Мислења:
  3,053
  Допаѓања:
  4,327
  Поени од трофеи:
  1,812
 17. 11 Декември 2019

  Necromancer

  Unstoppable , Машко, од Барокно Скопје
  Мислења:
  3,231
  Допаѓања:
  3,590
  Поени од трофеи:
  1,717
 18. 11 Декември 2019

  esquimaux

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  590
  Допаѓања:
  990
  Поени од трофеи:
  205
 19. 11 Декември 2019

  itstheigyg

  Gaining Experience, Машко, 117
  Мислења:
  378
  Допаѓања:
  330
  Поени од трофеи:
  155
 20. 11 Декември 2019

  Lokvan

  Unstoppable , Машко, од SK
  Мислења:
  2,720
  Допаѓања:
  3,802
  Поени од трофеи:
  1,642