1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #3

Тема:
Најдобри телефони за 2019
 1. 13 Декември 2019

  Pane-G

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  1,303
  Допаѓања:
  711
  Поени од трофеи:
  355
 2. 12 Декември 2019

  Avid

  Guru, од Скопје
  Мислења:
  4,273
  Допаѓања:
  6,367
  Поени од трофеи:
  1,802
 3. 12 Декември 2019

  Draynor

  Gaining Experience, Машко, 21
  Мислења:
  50
  Допаѓања:
  57
  Поени од трофеи:
  50
 4. 11 Декември 2019

  it_boy

  Gaining Experience, Машко, од Bitola
  Мислења:
  380
  Допаѓања:
  306
  Поени од трофеи:
  145