1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #5286

Тема:
Што последно сте надградиле на вашиот компјутер (компонети за компјутер ONLY!) - ЧИТАЈ 1 ПОСТ!
 1. 14 Јануари 2020

  palacinka55

  Intern, Машко, 31
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  15
 2. 3 Јануари 2020

  Tegla

  Gaining Experience, Машко, од Skopje
  Мислења:
  197
  Допаѓања:
  358
  Поени од трофеи:
  190
 3. 15 Декември 2019

  Vlatzki

  Gaining Experience
  Мислења:
  1,265
  Допаѓања:
  304
  Поени од трофеи:
  602
 4. 12 Декември 2019

  steelseries

  On your way to fame, Машко, од Skopje
  Мислења:
  847
  Допаѓања:
  532
  Поени од трофеи:
  215
 5. 12 Декември 2019

  shifty

  Модератор
  Мислења:
  1,025
  Допаѓања:
  1,350
  Поени од трофеи:
  642
 6. 11 Декември 2019

  Astraion

  Unstoppable , Машко, 39, од Струмица
  Мислења:
  1,702
  Допаѓања:
  2,582
  Поени од трофеи:
  1,492
 7. 11 Декември 2019

  gokica

  Модератор
  Мислења:
  8,552
  Допаѓања:
  10,650
  Поени од трофеи:
  2,342
 8. 11 Декември 2019

  Necromancer

  Unstoppable , Машко, од Барокно Скопје
  Мислења:
  3,237
  Допаѓања:
  3,616
  Поени од трофеи:
  1,717
 9. 11 Декември 2019

  mkiptv

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  655
  Допаѓања:
  425
  Поени од трофеи:
  265
 10. 11 Декември 2019

  Fatal1ty_

  Großmeister, Машко
  Мислења:
  21,838
  Допаѓања:
  26,073
  Поени од трофеи:
  2,377
 11. 11 Декември 2019

  esquimaux

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  592
  Допаѓања:
  992
  Поени од трофеи:
  205
 12. 11 Декември 2019

  MasteR_#0

  Unstoppable , Машко, 24
  Мислења:
  2,724
  Допаѓања:
  2,355
  Поени од трофеи:
  1,702
 13. 11 Декември 2019

  krema

  Professor, Машко
  Мислења:
  10,773
  Допаѓања:
  10,329
  Поени од трофеи:
  2,317
 14. 11 Декември 2019

  TheMarshal

  Practice makes perfect, Машко, 30
  Мислења:
  661
  Допаѓања:
  1,025
  Поени од трофеи:
  215
 15. 11 Декември 2019

  TATA_MATA

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  1,725
  Допаѓања:
  2,043
  Поени од трофеи:
  1,492
 16. 11 Декември 2019

  Tenny

  Intern, Машко
  Мислења:
  60
  Допаѓања:
  19
  Поени од трофеи:
  40
 17. 11 Декември 2019

  Arkturus

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  296
  Допаѓања:
  234
  Поени од трофеи:
  205
 18. 11 Декември 2019

  CBB_6

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  150
  Допаѓања:
  526
  Поени од трофеи:
  130
 19. 11 Декември 2019

  Molec

  Unstoppable , Машко, од Шифоњер
  Мислења:
  1,361
  Допаѓања:
  2,171
  Поени од трофеи:
  1,502
 20. 11 Декември 2019

  borcep

  Practice makes perfect, Машко, 40, од Скопје
  Мислења:
  892
  Допаѓања:
  1,443
  Поени од трофеи:
  280
 21. 11 Декември 2019

  Banjifiko

  Unbeatable , 48, од Skopje
  Мислења:
  3,066
  Допаѓања:
  4,354
  Поени од трофеи:
  1,812
 22. 11 Декември 2019

  StalkeR

  Unstoppable , Машко, 29
  Мислења:
  4,178
  Допаѓања:
  3,905
  Поени од трофеи:
  1,817