1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #3

Тема:
A1 Ограничен интернет
 1. 24 Јануари 2020

  CBB_6

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  146
  Допаѓања:
  520
  Поени од трофеи:
  130
 2. 3 Јануари 2020

  Garfield'

  Gaining Experience, Машко, 22
  Мислења:
  257
  Допаѓања:
  55
  Поени од трофеи:
  75
 3. 14 Декември 2019

  dejan_str

  Unbeatable , Машко, 37, од OHRID кај ензероно
  Мислења:
  8,154
  Допаѓања:
  4,861
  Поени од трофеи:
  2,202
 4. 13 Декември 2019

  PandaBomber

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  371
  Допаѓања:
  471
  Поени од трофеи:
  205
 5. 11 Декември 2019

  olikomerc

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  4,603
  Допаѓања:
  3,536
  Поени од трофеи:
  1,817