1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #16450

Тема:
Mi - паметни телефони (Xiaomi) генерална дискусија
 1. 11 Декември 2019

  Ljupco94

  Gaining Experience, Машко, 26
  Мислења:
  130
  Допаѓања:
  75
  Поени од трофеи:
  110
 2. 11 Декември 2019

  DonFrozex

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  916
  Допаѓања:
  1,107
  Поени од трофеи:
  270
 3. 11 Декември 2019

  zirkach

  Gaining Experience, Машко, од Struga
  Мислења:
  182
  Допаѓања:
  143
  Поени од трофеи:
  140
 4. 11 Декември 2019

  StalkeR

  Unstoppable , Машко, 29
  Мислења:
  4,071
  Допаѓања:
  3,719
  Поени од трофеи:
  1,817
 5. 11 Декември 2019

  Трајче Дрварчето

  Practice makes perfect, Машко, од Area 51
  Мислења:
  833
  Допаѓања:
  1,776
  Поени од трофеи:
  255
 6. 11 Декември 2019

  gremlin

  Practice makes perfect, Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,270
  Допаѓања:
  1,718
  Поени од трофеи:
  812
 7. 11 Декември 2019

  marv

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  2,257
  Допаѓања:
  1,545
  Поени од трофеи:
  812
 8. 11 Декември 2019

  xCorbe

  Gaining Experience, Машко, од Prilep
  Мислења:
  171
  Допаѓања:
  136
  Поени од трофеи:
  150