1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #6066

Тема:
Избор на клима уред (линк со резултати од мерења има во првиот пост)
 1. 11 Јануари 2020

  Tomica Jovevski

  Gaining Experience, Машко, 36
  Мислења:
  177
  Допаѓања:
  295
  Поени од трофеи:
  130
 2. 11 Декември 2019

  mdeni

  Unstoppable
  Мислења:
  3,469
  Допаѓања:
  3,189
  Поени од трофеи:
  1,692
 3. 11 Декември 2019

  Lokvan

  Unstoppable , Машко, од SK
  Мислења:
  2,627
  Допаѓања:
  3,643
  Поени од трофеи:
  1,642
 4. 11 Декември 2019

  Aowek

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  517
  Допаѓања:
  222
  Поени од трофеи:
  265