1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #3290

Тема:
Intel vs AMD
 1. 11 Декември 2019

  mrkela2009

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  165
  Допаѓања:
  185
  Поени од трофеи:
  250
 2. 11 Декември 2019

  mkgunner

  Gaining Experience, Машко, од Кичево
  Мислења:
  150
  Допаѓања:
  72
  Поени од трофеи:
  210
 3. 10 Декември 2019

  Rukfash

  Gaining Experience, Машко, од Неврленд
  Мислења:
  527
  Допаѓања:
  314
  Поени од трофеи:
  205
 4. 10 Декември 2019

  CBB_6

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  133
  Допаѓања:
  491
  Поени од трофеи:
  130
 5. 10 Декември 2019

  TATA_MATA

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,603
  Допаѓања:
  1,836
  Поени од трофеи:
  492
 6. 10 Декември 2019

  itstheigyg

  Gaining Experience, Машко, 117
  Мислења:
  341
  Допаѓања:
  290
  Поени од трофеи:
  155