1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #3287

Тема:
Intel vs AMD
 1. 10 Декември 2019

  farkizz

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  41
  Допаѓања:
  59
  Поени од трофеи:
  50
 2. 10 Декември 2019

  gOJDO

  Мислења:
  9,436
  Допаѓања:
  13,567
  Поени од трофеи:
  2,317
 3. 10 Декември 2019

  gamer-eddie

  Practice makes perfect, Машко, од Skopje
  Мислења:
  931
  Допаѓања:
  1,520
  Поени од трофеи:
  375
 4. 10 Декември 2019

  mdeni

  Unstoppable
  Мислења:
  3,440
  Допаѓања:
  3,164
  Поени од трофеи:
  1,692
 5. 10 Декември 2019

  Sharlovski

  Unstoppable , Машко, 35, од Ресен
  Мислења:
  1,079
  Допаѓања:
  2,399
  Поени од трофеи:
  1,345