1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #20

Тема:
Darkweb & Silkroad
 1. 21 Февруари 2020

  netgod

  Intern, Машко, 33
  Мислења:
  18
  Допаѓања:
  15
  Поени од трофеи:
  10
 2. 1 Јануари 2020

  StalkeR

  Unstoppable , Машко, 29
  Мислења:
  4,109
  Допаѓања:
  3,776
  Поени од трофеи:
  1,817
 3. 9 Декември 2019

  Speedster

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  393
  Допаѓања:
  414
  Поени од трофеи:
  155
 4. 9 Декември 2019

  Avid

  Guru, од Скопје
  Мислења:
  4,273
  Допаѓања:
  6,367
  Поени од трофеи:
  1,802