1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #1

Тема:
Како значајно да го подобрите приказот на вашиот монитор (Nvidia)
 1. 18 Декември 2019

  gokica

  Модератор
  Мислења:
  8,461
  Допаѓања:
  10,406
  Поени од трофеи:
  2,342
 2. 18 Декември 2019

  itstheigyg

  Gaining Experience, Машко, 117
  Мислења:
  341
  Допаѓања:
  290
  Поени од трофеи:
  155
 3. 14 Декември 2019

  gOJDO

  Мислења:
  9,405
  Допаѓања:
  13,492
  Поени од трофеи:
  2,317
 4. 10 Декември 2019

  Draynor

  Gaining Experience, Машко, 20
  Мислења:
  50
  Допаѓања:
  57
  Поени од трофеи:
  50
 5. 9 Декември 2019

  Molec

  Unstoppable , Машко, од Шифоњер
  Мислења:
  1,350
  Допаѓања:
  2,165
  Поени од трофеи:
  1,502
 6. 9 Декември 2019

  CBB_6

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  132
  Допаѓања:
  487
  Поени од трофеи:
  130
 7. 9 Декември 2019

  CyberMen

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  160
  Допаѓања:
  178
  Поени од трофеи:
  150
 8. 9 Декември 2019

  borcep

  Practice makes perfect, Машко, 39, од Скопје
  Мислења:
  838
  Допаѓања:
  1,388
  Поени од трофеи:
  280
 9. 9 Декември 2019

  Pane-G

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  1,286
  Допаѓања:
  700
  Поени од трофеи:
  355