1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #35

Тема:
Рецензија AMD конфигурација (photo story)
 1. 13 Декември 2019

  Stefan999

  Intern, 20
  Мислења:
  25
  Допаѓања:
  4
  Поени од трофеи:
  30
 2. 9 Декември 2019

  PC_GAMER

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  172
  Допаѓања:
  96
  Поени од трофеи:
  60
 3. 9 Декември 2019

  shifty

  Модератор
  Мислења:
  1,015
  Допаѓања:
  1,335
  Поени од трофеи:
  642
 4. 9 Декември 2019

  Tenny

  Intern, Машко
  Мислења:
  50
  Допаѓања:
  18
  Поени од трофеи:
  40
 5. 9 Декември 2019

  Маша

  On your way to fame, Женско
  Мислења:
  237
  Допаѓања:
  512
  Поени од трофеи:
  305
 6. 9 Декември 2019

  CBB_6

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  138
  Допаѓања:
  504
  Поени од трофеи:
  130