1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #33

Тема:
Рецензија AMD конфигурација (photo story)
 1. 28 Декември 2019

  damil

  On your way to fame, Машко, 40
  Мислења:
  705
  Допаѓања:
  696
  Поени од трофеи:
  265
 2. 28 Декември 2019

  psyside

  Rising Star
  Мислења:
  26,012
  Допаѓања:
  26,722
  Поени од трофеи:
  2,342
 3. 27 Декември 2019

  Necromancer

  Unstoppable , Машко, од Барокно Скопје
  Мислења:
  3,208
  Допаѓања:
  3,567
  Поени од трофеи:
  1,717
 4. 9 Декември 2019

  PC_GAMER

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  154
  Допаѓања:
  77
  Поени од трофеи:
  60
 5. 9 Декември 2019

  shifty

  Модератор
  Мислења:
  1,012
  Допаѓања:
  1,325
  Поени од трофеи:
  642
 6. 9 Декември 2019

  JunkieMKD

  Retro King, Машко, од Ке Пенине
  Мислења:
  2,330
  Допаѓања:
  979
  Поени од трофеи:
  842
 7. 9 Декември 2019

  Anungunrama

  Intern, Машко, 32
  Мислења:
  55
  Допаѓања:
  48
  Поени од трофеи:
  30
 8. 9 Декември 2019

  Avid

  Guru, од Скопје
  Мислења:
  4,160
  Допаѓања:
  6,196
  Поени од трофеи:
  1,802
 9. 9 Декември 2019

  MasteR_#0

  Unstoppable , Машко, 24
  Мислења:
  2,707
  Допаѓања:
  2,313
  Поени од трофеи:
  1,702
 10. 9 Декември 2019

  TATA_MATA

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,600
  Допаѓања:
  1,830
  Поени од трофеи:
  492
 11. 9 Декември 2019

  mrkela2009

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  165
  Допаѓања:
  185
  Поени од трофеи:
  250
 12. 9 Декември 2019

  Tenny

  Intern, Машко
  Мислења:
  47
  Допаѓања:
  13
  Поени од трофеи:
  40
 13. 9 Декември 2019

  farkizz

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  41
  Допаѓања:
  59
  Поени од трофеи:
  50
 14. 9 Декември 2019

  ARMac

  Орган, Машко, 37, од Скопје
  Мислења:
  6,196
  Допаѓања:
  7,114
  Поени од трофеи:
  2,207
 15. 8 Декември 2019

  julll

  Intern, 34
  Мислења:
  94
  Допаѓања:
  39
  Поени од трофеи:
  20
 16. 8 Декември 2019

  Маша

  Gaining Experience, Женско
  Мислења:
  218
  Допаѓања:
  463
  Поени од трофеи:
  305
 17. 8 Декември 2019

  borcep

  Practice makes perfect, Машко, 39, од Скопје
  Мислења:
  839
  Допаѓања:
  1,388
  Поени од трофеи:
  280
 18. 8 Декември 2019

  gOJDO

  Мислења:
  9,412
  Допаѓања:
  13,507
  Поени од трофеи:
  2,317