1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #10

Тема:
Добра матична i RAM за Ryzen 3700X/3800X ?
 1. 8 Декември 2019

  dejan_str

  Unbeatable , Машко, 36, од OHRID кај ензероно
  Мислења:
  8,149
  Допаѓања:
  4,859
  Поени од трофеи:
  2,202
 2. 8 Декември 2019

  Ace Lud

  Practice makes perfect, Машко, од Skopje
  Мислења:
  1,114
  Допаѓања:
  1,935
  Поени од трофеи:
  375
 3. 8 Декември 2019

  GGTT1

  Gaining Experience, Машко, 40, од Битола
  Мислења:
  387
  Допаѓања:
  304
  Поени од трофеи:
  155
 4. 8 Декември 2019

  flashgordon007

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  605
  Допаѓања:
  620
  Поени од трофеи:
  255
 5. 8 Декември 2019

  Flapjack

  Gaining Experience, Машко, 24
  Мислења:
  48
  Допаѓања:
  73
  Поени од трофеи:
  40
 6. 8 Декември 2019

  StefAngel

  Practice makes perfect, Машко, 31
  Мислења:
  1,670
  Допаѓања:
  1,089
  Поени од трофеи:
  442