1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #3273

Тема:
Intel vs AMD
 1. 8 Декември 2019

  CBB_6

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  133
  Допаѓања:
  491
  Поени од трофеи:
  130
 2. 7 Декември 2019

  GGTT1

  Gaining Experience, Машко, 40, од Битола
  Мислења:
  388
  Допаѓања:
  305
  Поени од трофеи:
  155
 3. 7 Декември 2019

  1s3ct0wN

  Gaining Experience, 100
  Мислења:
  157
  Допаѓања:
  93
  Поени од трофеи:
  110
 4. 7 Декември 2019

  gOJDO

  Мислења:
  9,455
  Допаѓања:
  13,613
  Поени од трофеи:
  2,317