1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #3270

Тема:
Intel vs AMD
 1. 9 Декември 2019

  Скоти

  On your way to fame, Машко, 28
  Мислења:
  269
  Допаѓања:
  543
  Поени од трофеи:
  205
 2. 8 Декември 2019

  Astro

  Guru, Машко
  Мислења:
  6,255
  Допаѓања:
  8,653
  Поени од трофеи:
  2,207
 3. 8 Декември 2019

  Chicco69

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  573
  Допаѓања:
  2,518
  Поени од трофеи:
  1,205
 4. 7 Декември 2019

  steelseries

  On your way to fame, Машко, од Skopje
  Мислења:
  845
  Допаѓања:
  538
  Поени од трофеи:
  215